Paket - VR 5.0 Paketi (cdev)

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
77
Merhaba piyasada adının ilk geçtiği, satışını ilk benim yaptığım VR 5.0 paketini paylaşma zamanının geldiğini fark ettim çünkü benim kısa ya da uzun süreli emeğimin başkaları tarafından satılması canımı sıkmaya başladı paket %70 edrp %29 benim emeğim %1 kaju tgiann script edit ayrıca sağda solda ismi geçen tek vasfı vrrp de developer olmak olan, YouTube unda 5 dakika gezseniz paylaştığı hiçbir scriptin kendisinin olmadığını kolayca görebileceğiniz kaju isimli kod bilgisi tgiannın scriptlerinin dosya adını değişebilecek kadar olan arkadaşın şu piyasada yaptığı maymunlukların haddi hesabı yoktur.Piyasada başardığı tek şey kendisinin olmayan şeyleri sağda solda kendisininmiş gibi gösterip kimsenin şu ana kadar kasmadığı primi kasmaktır.Başta @QY olmak üzere @rola ve in hatta benim de emeklerimi kendisininmiş gibi gösterip sağda solda satıyor.Kaju 5.0 ı klasik edrp bir paketten ayırt eden çoğu şey benim emeğimdir.Paketi ona göndermesem cebine 5 kuruş girmeyecek bu arkadaş,Edrpv2 ye fivem tebex lisansı koyduğunu söylüyor.Paketi sattığı hiçbir yerde adımı geçirmiyordu ve emeğimi hiçe sayıyordu.Bu arkadaş için gerekli ss leri discordumda paylaşacağım.Çünkü o ss lerin yeri burası değil.Gördüğünüz zaman

bu arkadaşın nasıl biri olduğunu ve para için insanları mağdur duruma düşürdüğünü anlayacaksınız.Bu arkadaştan paket alan elemanlara da Allah sabır versin.

Konuyu bu 3 efsanevi ss ile bitirmek istiyorum.Üstte yazdığım hiçbir şey boş itiraf değildir.Hepsinin kanıtı var.

Dengim değilsin dostum evet olsaydın gittiğim her yerden işe yaramıyorsun diye atılmazdın.

5403-9bf4e3a40c2b978dab8adf68528ea114.jpg

5404-1a838f0c014a5370e6ed19665da910c6.jpg

5405-0253efc5013e931abebeab31337f12f8.jpg

Öfkeniz için cezalandırılmayacaksınız, öfkeniz tarafından cezalandırılacaksınız. -Buddha

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Jkowes

Yeni Üye
Tepki
0
t
Merhaba piyasada adının ilk geçtiği, satışını ilk benim yaptığım VR 5.0 paketini paylaşma zamanının geldiğini fark ettim çünkü benim kısa ya da uzun süreli emeğimin başkaları tarafından satılması canımı sıkmaya başladı paket %70 edrp %29 benim emeğim %1 kaju tgiann script edit ayrıca sağda solda ismi geçen tek vasfı vrrp de developer olmak olan, YouTube unda 5 dakika gezseniz paylaştığı hiçbir scriptin kendisinin olmadığını kolayca görebileceğiniz kaju isimli kod bilgisi tgiannın scriptlerinin dosya adını değişebilecek kadar olan arkadaşın şu piyasada yaptığı maymunlukların haddi hesabı yoktur.Piyasada başardığı tek şey kendisinin olmayan şeyleri sağda solda kendisininmiş gibi gösterip kimsenin şu ana kadar kasmadığı primi kasmaktır.Başta @QY olmak üzere @rola ve

in hatta benim de emeklerimi kendisininmiş gibi gösterip sağda solda satıyor.Kaju 5.0 ı klasik edrp bir paketten ayırt eden çoğu şey benim emeğimdir.Paketi ona göndermesem cebine 5 kuruş girmeyecek bu arkadaş,Edrpv2 ye fivem tebex lisansı koyduğunu söylüyor.Paketi sattığı hiçbir yerde adımı geçirmiyordu ve emeğimi hiçe sayıyordu.Bu arkadaş için gerekli ss leri discordumda paylaşacağım.Çünkü o ss lerin yeri burası değil.Gördüğünüz zaman

bu arkadaşın nasıl biri olduğunu ve para için insanları mağdur duruma düşürdüğünü anlayacaksınız.Bu arkadaştan paket alan elemanlara da Allah sabır versin.

Konuyu bu 3 efsanevi ss ile bitirmek istiyorum.Üstte yazdığım hiçbir şey boş itiraf değildir.Hepsinin kanıtı var.

Dengim değilsin dostum evet olsaydın gittiğim her yerden işe yaramıyorsun diye atılmazdın.

5403-9bf4e3a40c2b978dab8adf68528ea114.jpg

5404-1a838f0c014a5370e6ed19665da910c6.jpg

5405-0253efc5013e931abebeab31337f12f8.jpg

Öfkeniz için cezalandırılmayacaksınız, öfkeniz tarafından cezalandırılacaksınız. -Buddha

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.
hk

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar