Paket - [RAGEMP] Türkçe FullFix RageMP Paket Buyrun...

Fivem.com.tr

Fivem.com.tr
Tepki
77
Arkadaşlar merhabalar, uzun süredir RageMP üzerinde çalışıyordum ancak türkler biraz çekiniyor biraz zahmetinden korkuyor, bende zamanında birçok projede bulundum + olarak kendi türk tabanlı rageMP sunucumu açmaya karar vermiştim ancak gelin görünki yönetim ekibinin ilgisizliği yüzünden sunucu b^k yoluna gitti öyle kaldı RageMP'de çalışmak isteyen insanda yok bari insanlar rageMP'yi tanır diye bu paketi paylaşayım dedim paket çoğu ragemp sunucusunun içeriğinden daha dolu ve şuanki değeri 10000TL civarı bir paket içerisinde değerli scriptler var haberiniz olsun azda rageMP piyasasını geliştirelim çünkü orası gerçekten büyük bir nimet paket 5000 kişi garanti olarak veriyor ancak net bir sayı yok makinanıza göre bir sınırı olmadan slot konusunda endişelenmenize gerek yok ayrıca rageMP'de key ve teamspeak derdide yok. RedAge EVO yapısına sahip böylelikle fivem ve gtaV'e göre daha yüksek fps alırsınız, sunucu açmak isteyenlere yardımcı olabilirim. buyrun kurulumu çok basit öncelikle;

Makinanızda Veyahut Bilgisayar'ınızda RageMP Ve Visual Studio Kurulu Olması Lazım.

Ardından Paketin İçinde Bulunan SQL'i Okutun

Sonra Paket Dosyasının İçinde Bulunan Dotnet Klasörüne Girin Orda Bir SLN Dosyası Olacak İsmini Unuttum Visual Studio İle Açın

!Visual Studio (CODE) Değil direk Visual Studio 20..

Ardından SDK Kısmında MYSQL Kısmına Girin Ve Data Oturumunuza Göre Ayarlayın

Kod:

Kod:
private static string _dbHost = "127.0.0.1";
private static string _dbUser = "root";
private static string _dbPassword = "root";
private static string _dbName = "nitrox";
private static string _dbSslMode = "None";

Sonra İse

Gördüğünüz Gibi Yapıyı Derleyiniz.

Ve Server'ı Başlatıp Sunucuya Girebilirsiniz Sorunlarınızı Bu Konu Üzerinden Belirtebilirsiniz Bundan Sonra Bulduğum RageMP Kaynaklarını Sizler İle Paylaşacağım

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM...

drive_2020q4_32dp.png

drive.google.com

-2 Adet SQL Dosyası var Bir Adet nitrox Bir Adette nitroxlogs diye veritabanı açın 1. link nitrox 2. link nitroxlogs veritabanına ait.

1

2

RESİMLER;

Hesap Oluşturma

Karakter Seçim Ekranı

Karakter Oluşturma Ekranı

Karakter Tasarlama Ekranı

İnfoPed İle Sunucu Hakkında Oyuncuları Bilgi Verebilirsiniz

Hud Tasarımı

Donate Panel

Belediye Binası

Kıyafet Dükkanı

Berber Dükkanı

Çoğaltılabilir Galeri

Banka Sistemi

Benzinlik

Emlak Ofisi Panel

Ev Satın Alma Sistemi

Telefon

GangArena Sistemi

GangArena Lobi Oluşturma

Maske Dükkanı

Birlik Tableti

Animasyon Paneli

Credit: //

Şükran, insan ruhunun güneşi gibidir: o olmadan çiçek açıp büyüyemeyiz. -Jess Lair

Konu alıntıdır, yanlış veya hatalı bir bilgi/paylaşım var ise yanıtlayabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şu anda bu konu'yu okuyan kullanıcılar